Hygiena Bella for Teens

Hygienické vložky Bella for Teens Ultra Sensitive

Ultratenké, 2 mm hrubé vložky neviditeľné aj pri veľmi priliehavom oblečení, vhodné pre veľmi mladé a aktívne ženy! Priedušnosť vložky a povrch z mimoriadne mäkkej netkanej textílie Extra Soft chránia pokožku aj pred najmenším podráždením. Magic gel obsiahnutý v absorpčnom jadre zaisťuje dokonalú absorpciu a garantuje pocit bezpečia po celý deň.

 

Hygienické vložky Bella for Teens Ultra Energy

Ultratenké, 2 mm hrubé vložky pre mladé ženy s vôňou exotického ovocia. Sú neviditeľné aj pri veľmi priliehavom oblečení. Vložky sú priedušné. Pokryté sú sieťkou Silky Drai so systémom mikrokanálikov, ktoré rýchlo odvádzajú vlhkosť a udržiavajú ju vo vnútri vložky. Obsahujú špeciálny gél, ktorý zabezpečuje ešte lepšiu savosť vložky a dokonalý pocit sucha. Budete sa cítiť bezpečne po celý deň.

Hygienické vložky Bella for Teens Ultra Relax

Ultratenké, 2 mm hrubé vložky neviditeľné aj pri veľmi priliehavom oblečení, vhodné pre veľmi mladé a aktívne ženy! Priedušnosť vložky, povrch z mimoriadne mäkkej netkanej textílie Extra Soft a výťažok zo zeleného čaju chránia pokožku aj pred najmenším podráždením. Magic gel obsiahnutý v absorpčnom jadre zaisťuje dokonalú absorpciu a garantuje pocit bezpečia po celý deň.

 

Slipové vložky Bella for Teens Sensitive

Ultratenké (menej ako 1 mm) slipové vložky pokryté jemným mäkkým materiálom, dokonale sedia na spodnej bielizni. Vďaka ich unikátnej jemnosti aj zabudnete, že ich máte.

Slipové vložky Bella for Teens Energy

ltratenké (menej ako 1 mm) slipové vložky pokryté jemným mäkkým materiálom, dokonale sedia na spodnej bielizni. Obohatené o citrusový extrakt, takže sa budete cítiť sebavedome pri každodenných výzvach.

Slipové vložky Bella for Teens Relax

Ultratenké (menej ako 1 mm) slipové vložky pokryté jemným mäkkým materiálom, dokonale sedia na spodnej bielizni. Extrakt zo zeleného čaju zmení vašu každodennú ochranu na potešenie.

Bella Sk