kvalita a bezpečnosť

jakosc.jpg logo
Náš záväzok k bezpečnosti sa odráža vo všetkých oblastiach nášho podnikania - od záujmu o správnosť výrobných procesov prostredníctvom investícií do technologického rozvoja, k ochrane životného prostredia.

Moderné technológie a spoľahlivá výroba

Kladieme veľký dôraz na kontrolu našich výrobkov od samého začiatku ich vzniku, čo je dôvodom, prečo si starostlivo vyberáme dodávateľov, materiály a suroviny.

Naše výrobky spĺňajú bezpečnostné normy vďaka neustálemu prijímaniu opatrení zameraných na zvýšenie povedomia našich zamestnancov pracujúcich priamo vo výrobe. Chceme sa ubezpečiť, že naši zákazníci dostanú do rúk len bezpečné výrobky.

Práca s dodávateľmi

Spolupracujeme s poprednými svetovými dodávateľmi surovín, strojov a technológií, čo je zárukou najvyššej kvality našich výrobkov.

Kvalita je kľúčom

V roku 1997 sme ako prvá spoločnosť v Poľsku dostali certifikát konformity, že vyrábame zdravotnícke výrobky v súlade s požiadavkami GMP (Good Manufacturing Practice) – zásadami stanovenými WHO (Svetovou zdravotníckou organizáciou).

Aby bolo možné potvrdiť, že naša spoločnosť spĺňa požiadavky zákazníka, zákonné požiadavky a v prípade zdravotníckych pomôcok - zaisťuje bezpečnosť našich produktov a služieb, zaviedli sme systém riadenia kvality. Naše úsilie viedlo k získaniu Osvedčenia o zhode systému riadenia kvality ISO 9001 a ISO 13485.

Všetky naše výrobky majú označenie CE. To dáva zákazníkom istotu, že zakúpený produkt je kompatibilný s predpismi Európskej únie, spĺňa požiadavky na bezpečnosť, ochranu zdravia, ochranu životného prostredia a zdravia spotrebiteľov.

S označením CE sme mohli ako prvá poľská spoločnosť v oblasti medicíny predávať naše produkty na trhoch Európskej únie.

o nás