Bella
brandViewProd
bella_lipa.jpg
bella_blue.jpg
bella_3.jpg
Tampo Bella

Bella

"očarte svet"

Hygienické výrobky pre ženy a dievčatá. Bella je značka hygienických výrobkov pre ženy - líder na trhu v Strednej a Východnej Európe, dynamicky dobývajúca trhy Západnej Európy a Ázie.

Pod značkou Bella ponúkame široký sortiment výrobkov: hygienické vložky, slipové vložky, tampóny a kozmetiku pre intímnu hygienu. Bella sa neustále vyvíja, a po mnoho rokov bola synonymom spoľahlivosti, pohodlia a bezpečia. Menila sa rovnako ako sa menia aj ženy počas rokov - ich vkus, potreby a životný štýl. Za úspechom značky Bella stojí v prvom rade záujem o výrobky najvyššej kvality, otvorenosť k moderným technológiám a ochota k vytvoreniu flexibilnej ponuky.

história značky

historia-60te.jpg
1976
Bella Donna
Začala výroba hygienických výrobkov pre ženy - hygienických vložiek Donna. Od tej doby kvalita našich výrobkov nepretržite rastie a zmenil sa aj názov z Donna na Bella Donnna, čo v taliančine znamená "krásna žena ".
bella_1983.jpg
1983
Bella brand
Začali sa vyrábať hygienické výrobky pod značkou Bella.
bella_1989.jpg
1989
Panty Classic
TZMO, ako prvý výrobca v Poľsku, začína výrobu slipových vložiek z celulózy, ktoré boli v roku 1990 známe pod značkou E-Day. Dnes ich poznáme už ako Pánty Classic.
bella_1994.jpg
1994
Bella Nova

Bella Nova – prvé hygienické vložky s krídelkami. TZMO začal ako prvý výrobca v Poľsku vyrábať hygienické vložky s krídelkami!

bella_1995.jpg
1995
Bella Perfecta

Bella Perfecta – prvé ultratenké hygienické vložky vyrobené v Poľsku. Hrúbka vložky je zredukovaná na 2mm, aby  poskytla ešte väčší komfort.

bella_1996.jpg
1996
Bella Intima

TZMO začína výrobu ultratenkých slipových vložiek Bella Intima. Po rokoch neustáleho zlepšovania je teraz Bella Intima  jediným druhom slipových vložiek na trhu s povrchovým materiálom  zo 100% bavlny.

bella_2001.jpg
2001
Tampóny

TZMO začína po prvýkrát ponúkať tampóny. Tampóny s aplikátorom sú uvedené na trh o rok neskôr.

bella_2004.jpg
2004
Rok inovácií

Rok inovácií – vonkajšia vrstva všetkých hygienických produktov je nahradená  priedušnou vrstvou. Odvtedy sú všetky naše produkty priedušné, umožňujú pokožke dýchať, a tak poskytujú extra pohodlie.

bella_2007.jpg
2007
Bella Perfecta Rose

Začínajú sa vyrábať  prvé parfumované ultratenké hygienické vložky Bella Perfecta Rose a Bella Perfecta Violet.

bella_2009.jpg
2009
Bella for Teens

Bella for Teens  je prvou radou hygienických produktov v Poľsku venovaných výlučne teenagerom. Slipové vložky, tampóny a hygienické vložky sú dostupné v rôznych farbách a vôňach.

2013
Výrobky z výťažkami bylín
Vytvorenie radu dámskej hygieny - vložiek a slipových vložiek, obohatených o výťažky z byliniek: verbeny, lipy a skorocelu kopijovitého
bella2016.png
2016
Bella Ideale
Vzniká rad hygienických výrobkov prémiovej kvality Bella Ideale. Sú to hygienické vložky s inovatívnym systémom StayDrai™ a výnimočne mäkké hygienické vložky so systémom StaySofti™

naša ponuka

  • Bella - tradičné vložky
  • Bella Perfecta - ultratenké vložky
  • Bella for Teens - hygienické vložky, slipové vložky a tampóny pre teenagerov
  • Bella Panty - slipové vložky
  • Bella Tampo - tampóny
  • Bella Control - inkontinenčné vložky pre ženy

prejsť na stránku značky

rozsah značky

zasieg.jpg

Naše výrobky sa predávajú vo viac ako 60 trhoch: v Európskej únii, v krajinách strednej a východnej Európy, v Afrike a na Ďalekom východe.