Happy
brandViewProd
happy_2.jpg
happy_m.jpg
happb_chust.jpg
happy_3.jpg

Happy

"s láskou k deťom"

Detské plienky a kozmetika

Happy je značka výrobkov pre deti najvyššej kvality. Kombinácia našich dlhodobých skúseností a najmodernejšej technológie nám umožňuje vyrábať také produkty, ktoré spĺňajú všetky požiadavky našich malých klientov a ich rodičov. Starostlivosť o deti má pre nás veľký význam. Vďaka vysokej kvalite našich výrobkov sme si získali dôveru a vernosť zákazníkov v mnohých krajinách. Sme radi, že naše detské plienky a kozmetika pomáhajú rodičom pri ich každodennej starostlivosti o deti a robia ju ešte ľahšou a pohodlnejšou.

história značky

happy_1992_1.jpg
1993
Bella Baby

Pretože sa trh produktov zameraný na starostlivosť o deti neustále vyvíja, TZMO uvádza na trh jednorazové detské plienky Bella Baby. Od roku 1995 sú detské plienky Bella Baby k dispozícii v dvoch prevedeniach - pre chlapcov a dievčatá.

happy_2000_2.jpg
2000
Tri veľkosti

Uvedenie značky Happy na trh. Prvé Happy plienky sú dostupné v troch veľkostiach: Midi, Maxi a Junior.

happy_2001.jpg
2001
Rok veľkých inovácií

Rok veľkých inovácií v oblasti detských plienok – vonkajšia vrstva je nahradená priedušnou, ktorá je míľnikom v poskytovaní väčšie komfortu a starostlivosti o zdravú detskú pokožku.

happy_2002.jpg
2002
Happy Newborn a Mini

Happy predstavuje dve nové veľkosti plienok pre najmenších: Newborn a Mini. Plienky Newborn majú na prednej časti špeciálny otvor chrániaci citlivý pupok dieťatka pred podráždením. Je to inovácia, ktorú ocenia mamičky a pôrodné asistentky počas starostlivosti o novorodencov.

happy_2004_1.jpg
2004
Happy Before Newborn

Happy ponúka novú veľkosť plienok - Before Newborn. Sú určené pre predčasne narodené deti a pre deti s váhou nižšou ako 2 kg. Plienky majú na prednej časti špeciálny otvor chrániaci citlivý pupok dieťatka pred podráždením.

happy_2005.jpg
2005
Extrakt zo zeleného čaju

Uvedenie na trh plienok Happy s elastickým zapínaním so suchým zipsom a absorpčným jadrom, superabsorbentom, obsahujúcim výťažky zo zeleného čaju, ktorý znižuje podráždenosť detskej pokožky, prejavy alergií a zápach. Happy taktiež rozšírilo svoju ponuku o podložky na prebaľovanie – boli to prvé podložky určené výhradne bábätkám.

happy_2007_1.jpg
2007
Vlhčené obrúsky

Vlhčené obrúsky sú k dispozícii v 3 variantoch navrhnutých tak, aby vyhoveli požiadavkám zákazníkov: Silk&Cotton, Milk&Honey a Sensitive.

happy_2008_1.jpg
2008
Nové veľkosti

Nové veľkosti detských plienok Happy Maxi Plus a Junior Extra umožňujú rodičom dokonalý výber plienok pre ich deti.

happy_2010.jpg
2010
3D Flexi Systém

Detské plienky Happy vo veľkostiach Maxi, Maxi Plus, Junior a Junior Extra sú vylepšené o 3D Flexi systém. Tento systém zabezpečuje, že plienka Happy perfektne pohlcuje vlhkosť a dokonale sa prispôsobí telíčku vášho dieťatka.

2012
Happy Natural Care
Uvedenie radu kozmetiky Bella Baby Happy Natural Care vytvorenej pre citlivú detskú pokožku. Ide o výrobky so starostlivo vybranými zložkami, ktoré zaručujú ochranu citlivej pokožky dieťaťa pri každodennej starostlivosti.
2013
Jednorazové podbradníky
Rozšírenie ponuky o jednorazové podbradníky pod značkou Happy Lunch, ktoré sú dokonalou alternatívou tradičných podbradníkov. Upevňujú sa pomocou suchých zipsov a majú špeciálne vrecko, ktoré chráni oblečenie dieťaťa pred zašpinením.
happy2016.png
2016
Nové detské plienky Happy
Uvedenie inovovanej verzie plienok Bella Baby Happy, v dvoch systémoch. Early Care System vo veľkostiach od 0 po 2 pre potreby najmenších bábätiek a 360° comfort systém pre pohodlie a voľnosť pohybu pre staršie deti vo veľkostiach od 3 do 6.

naša ponuka

  • Happy - detské plienky a kozmetika, vlhčené obrúsky
  • Bella Delfi - kozmetika pre bábätká a deti
  • Bella Mamma - výrobky pre mamičky
  • Happy Natural Care - detské vlhčené obrúsky

prejsť na stránku značky

rozsah značky

zasieg.jpg

Naše výrobky sa predávajú vo viac ako 60 trhoch: v Európskej únii, v krajinách strednej a východnej Európy, v Afrike a na Ďalekom východe.