Dr Max
brandViewProd
dr_1.jpg
dr_2.jpg
dr_3.jpg

Dr Max

"čistota a lesk"

Výrobky určené pre domácnosť so starostlivo vybranou receptúrou, šetrnou k prírode

Značka Dr Max je v našej ponuke už niekoľko rokov. V priebehu krátkej doby sa tejto značke podarilo získať uznanie vďaka svojej vysokej kvalite medzi zákazníkmi po celej Európe. Ponuka sa skladá z čistiacich prostriedkov pre domácnosť, ako sú prostriedky na umývanie riadu, čistenie okien, WC gély, viacúčelové čistiace prostriedky, čistiace prášky, pracie prostriedky a pasta na ruky. Z pomedzi našej širokej ponuky si určite vyberiete ten správny výrobok pre Vašu domácnosť. Vďaka našej mimoriadnej ponuke a kvalite sa Dr Max stane vašim pomocníkom v domácnosti, ktorého už nebudete chcieť nikdy vymeniť.

história značky

max_2002.jpg
2002
Začiatky

Na začiatku značka Dr Max ponúkala WC gél, čistiace prášky, prípravky na umývanie riadov, prípravky na čistenie okien a viacúčelové čistiace prostriedky.

max_2003.JPG
2003
Nový prostriedok na umývanie riadov s vôňou lesných jahôd

Uvedenie na trh nového prostriedku na umývanie riadov a tekutého pracieho prostriedku s vôňou lesných jahôd značky Dr Max.

max_2007.jpg
2007
Protizahmlievací efekt a efekt vysokého lesku

Sortiment výrobkov Dr Max zahrnul do svojej ponuky dva špeciálne produkty na čistenie sklenených povrchov s protizahmlievacím efektom (Antifog Effect) a efektom vysokého lesku (Shine Effect).

max_2010.jpg
2010
dr Max Sehr gut

Začatie výroby produktov Dr Max Sehr Gut, ktorý je kombináciou atraktívneho vzhľadu obalu a vysokej kvality.

naša ponuka

  • Dr Max New
  • Dr Max Professional - výrobky pre inštitucionálny trh
  • Dr Max Sehr Gut - vyššia kvalita výrobkov
  • Dr Max Economy - výrobky ekonomickej kvality

prejsť na stránku značky

rozsah značky

zasieg.jpg

Naše výrobky sa predávajú vo viac ako 60 trhoch: v Európskej únii, v krajinách strednej a východnej Európy, v Afrike a na Ďalekom východe.