Bella Cotton
brandViewProd
cotton.jpg
coton_2.jpg

Bella Cotton

"s láskou k vašej pokožke"

Široký sortiment bavlnených výrobkov pre komplexnú starostlivosť o celú rodinu

Bella Cotton predstavuje značku produktov z bavlny dostupnú v mnohých európskych a ázijských krajinách. Rozsah, ktorý bol spočiatku tvorený iba jedným typom vatových tyčiniek, kozmetických tampónov, farebných vatových chumáčov a vaty, sa vyvinul v širokú a komplexnú ponuku výrobkov. V súčasnej dobe ponúkame veľa druhov vatových tyčiniek, kozmetických tampónov, vaty a farebných vatových chumáčov pod značkou Bella Cotton.

história značky

bawelna_1993.jpg
1993
Začiatky

Začiatky značky Bella Cotton. Ako prvé sa začali vyrábať 100 gramové balenia vaty. Od tejto doby je to najpopulárnejšia bavlnená vata medzi poľskými zákazníkmi.

bawelna_1994_1.jpg
1994
Kozmetické tampóny

Sortiment produktov Bella Cotton sa rýchlo rozvíja a zahŕňa kozmetické tampóny, vatové tyčinky a bavlnené chumáče.

bawelna_1996.jpg
1996
Bella obväzová vata

Na trh je uvedená Bella obväzová vata – zmes bavlny a viskózy pre vyššiu absorpciu a hebkosť.

bawelna_2004.jpg
2004
Water Jet kozmetické tampóny

Na trh sú uvedené Water Jet kozmetické tampóny. Vďaka špeciálnej technológii sú tampóny mäkké, jemné a neprepúšťajú, a tým poskytujú extra komfort. Špeciálny povrch tampónu zabezpečuje ľahkú aplikáciu kozmetických prípravkov.

bawelna_2006_1.jpg
2006
Žltá séria

Začína sa výroba inovatívnych vatových produktov známych ako „Žltá séria“. Zahŕňa kozmetické tampóny, vatové tyčinky, vatové chumáče a vatu. Nové kozmetické tampóny majú na jednej strane mäkký netkaný povrch pre efektívne odstránenie make-upu a jemný bavlnený povrch na druhej strane.

bawelna_2010_1.jpg
2010
The Bella Cotton Bio

The Bella Cotton BIO je našou odpoveďou na požiadavky zákazníkov na ekologickú, ale vysokú kvalitu výrobkov.  Sortiment výrobkov z organickej bavlny tvoria bavlnené kozmetické tampóny a vatové tyčinky.

bawelna_2011.jpg
2011
Kozmetické tampóny s uzavretými okrajmi

Kozmetické tampóny s uzavretými okrajmi sa začali ako prvé vyrábať pre východné a západné trhy ako nový produkt pre tých najnáročnejších zákazníkov. Inovatívne uzavreté okraje zabraňujú oddeľovaniu tampónov.

naša ponuka

  • Bella Cotton – bavlnené kozmetické tampóny, kozmetické tampóny z organickej bavlny, vatové tyčinky, vatové tyčinky z organickej bavlny, bavlnené farebné chumáče, vata bavlnená, vata bavlna-viskóza
  • Bella Cotton Care - kozmetické tampóny a vatové tyčinky s výťažkami

prejsť na stránku značky

rozsah značky

zasieg.jpg

Naše výrobky sa predávajú vo viac ako 60 trhoch: v Európskej únii, v krajinách strednej a východnej Európy, v Afrike a na Ďalekom východe.