Matopat
brandViewProd
matopat_1.jpg
1.jpg
matopat_3.jpg

Matopat

"staráme sa o bezpečnosť"

Široký sortiment zdravotníckych výrobkov

Pod značkou Matopat ponúkame zdravotnícke produkty najvyššej kvality, ktoré sú už roky používané v operačných sálach, relaxačných centrách, poliklinikách, dialyzačných centrách, lekárničkách aj v domácnostiach. Náš rozvoj ,smerujúci stále dopredu, je zapríčinený nielen vďaka technickému pokroku, ale hlavne vďaka zvyšovaniu úrovne lekárskych poznatkov. Aktívne sa podieľame na zlepšenie kvality zdravotníckych služieb v Poľsku. Neustále zavádzame nové inovatívne produkty, investujeme do najmodernejších technológií a hľadáme nové riešenia nielen preto, aby sme zjednodušili prácu nemocničnému personálu, ale aj preto, aby sa naše zdravotnícke produkty dostali aj do všetkých domácností k našim zákazníkom.

história značky

matopat_1951.jpg
1951
The Sun

Výroba obväzových materiálov začína v Toruni v budove bývalej továrne na mydlá a pracích práškov s názvom „The Sun“. Prvá objednávka prišla od Ministerstva obrany a Ústredného banského úradu a po jej realizácii je továreň zatvorená.

matopat_1952.jpg
1952
Začiatky

Vysoká kvalita práce zabezpečila ďalšie objednávky obväzových materiálov pre vojenský a banícky priemysel. Ministerstvo pre odvetvie ľahkého priemyslu zakladá Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych.

matopat_1953_1.jpg
1953
Trojsmenná prevádzka

V troch výrobných halách v budove na ulici Żółkiewskiego 20/22 pracuje približne 400 zamestnancov v troch smenách.

matopat_1964.jpg
1964
Dezinfekčné komory

Až do polovice šesťdesiatych rokov sú obväzové materiály sterilizované v dvoch dezinfekčných komorách, ktoré sa nachádzajú v drevenom dome pripojeného k vysokotlakovému kotlu.

matopat_1993.jpg
1993
Značka MatoPat

Uvedenie nových produktov na trh pod značkou Matopat.

matopat_2001.jpg
2001
Prvá sterilizácia

Otvárame prvé sterilizačné centrum CitoNet v meste Łódź.

matopat_2005.jpg
2005
Bella-Premier

Začíname výrobu zdravotníckych výrobkov v spoločnosti Bella-Premier v Indii.

matopat.png
2016
Matopat Nowadays
Matopat - to je dnes viac ako 10 000 zdravotníckych pomôcok, neustále vyvíjané nové riešenia, výrobné závody v Poľsku a v zahraničí a viac ako 50 rokov skúseností s dodávkami výrobkov najvyššej kvality.

naša ponuka

  • Ošetrovanie rán a kompresná terapia
  • Sety – chirurgické, procedurálne, prevádzkové
  • ambulantné a operačné procedúry
  • znehybnenie
  • sterilizácia
  • implantácia
  • dezinfekcia a umývanie

prejsť na stránku značky

rozsah značky

zasieg.jpg

Naše výrobky sa predávajú vo viac ako 60 trhoch: v Európskej únii, v krajinách strednej a východnej Európy, v Afrike a na Ďalekom východe.