Seni
brandViewProd
seni_1a.jpg
seni_3.jpg
seni4.jpg
seni_2.jpg

Seni

"komfort každý deň"

Absorpčné výrobky a výrobky špeciálnej starostlivosti o osoby s inkontinenciou

Seni je značka výrobkov určená pre ľudí s inkontinenciou. Začínali sme len s jedným produktom, dnes ponúkame širokú škálu absorpčných výrokov, rovnako ako aj výrobky určené starostlivosti o pleť a doplnkové produkty. V ponuke Seni môžete nájsť urologické vložky pre mužov a ženy, anatomicky tvarované plienky, plienkové nohavičky, hygienické podložky a špeciálne výrobky pre ošetrenie pokožky.

história značky

seni_1997_1.jpg
1997
Začiatky

Začiatky značky Seni. Ako odpoveď na požiadavky trhu,  TZMO predstavuje plienkové nohavičky Super Seni pre ľudí trpiacich inkontinenciou.

seni_2001.jpg
2001
Seni Care

Neustály rozvoj prináša výsledky v podobe Seni Lady urologických vložiek pre ženy a špeciálnu Seni Care kozmetiku pre citlivú pokožku starších ľudí a ľudí s inkontinenciou.

seni_2002.jpg
2002
Veľtrhy

Výrobky Seni sú prvýkrát prezentované na najväčšom veľtrhu dlhodobej starostlivosti v Európe Altenpflege v Hanoveri. Odvtedy sa Seni prezentuje na tomto veľtrhu pravidelne.

seni_2003.jpg
2003
Inovácie

Prevratná inovácia v plienkach Seni pre dospelých - vonkajšia vrstva je nahradená priedušnou, ktorá umožňuje pokožke dýchať a minimalizuje riziko podráždenia, oderu a vzniku preležanín.

seni_2004.jpg
2004
Bez obsahu latexu

Latexové zložky v Seni produktoch sú nahradené elastickým vláknom (bez obsahu latexu), ktoré znižuje riziko alergických reakcií. Seni výrobky môžu používať aj ľudia s veľmi citlivou pokožkou.

seni_2005.jpg
2005
Nový štandard

Seni je prvou značkou na svete, ktorá ponúka komplexný sortiment priedušných absorpčných produktov pre ľudí s inkontinenciou.

seni_2008.jpg
2008
Vrstva EDS

Vylepšenie Seni produktov – absorpčné jadro s dodatočnou vrstvou EDS (Extra Dry System), ktorá napomáha ešte lepšiemu rozvádzaniu vlhkosti, poskytuje príjemný pocit sucha a väčšie pohodlie pri používaní.

seni_2011.jpg
2011
20 skupín

Ponuku Seni tvorí viac ako 20 skupín spoľahlivých a dermatologicky testovaných produktov pre ľudí s inkontinenciou. Priebežne vyvíjame a modernizujeme naše produkty tak, aby zmiernili každodenné problémy našich zákazníkov trpiacich inkontinenciou.

seseni.png
2014
Dynamický rozvoj značky ide ruka v ruke s inováciou imidžu firmy, preto sme sa rozhodli zmeniť známe logo Seni. Od septembra 2014 sme zahájili postupnú zmenu loga na našich výrobkoch ako aj na propagačných materiáloch značky Seni. Kvalita Seni s novým logom je naďalej na najvyššej úrovni.
derm2.png
2015
Pretože pokožka sa sama neochráni...
V zmysle hesla "Pokožka sa sama neochráni..." dopĺňame profesionálny rad starostlivosti o pokožku Seni Care o dva nové produkty: výživný krém na ruky a výživný krém na nohy s regeneračnými vlastnosťami. Aktuálne je v ponuke Seni Care 16 rôznych produktov s novým grafickým dizajnom. Bezpečnosť výrobkov Seni Care potvrdzujú pozitívne výsledky dermatologických testov vykonané v nezávislých laboratóriách.
premium.png
2016
Neustále pracujeme na tom, aby naše výrobky spĺňali najvyššie štandardy kvality
Neustále pracujeme na tom, aby naše výrobky spĺňali najvyššie štandardy kvality.

naša ponuka

  • Seni – plienky pre dospelých
  • Seni Lady - urologické vložky pre ženy
  • Seni Man - urologické vložky pre mužov
  • Seni Acticve – absorpčné plienkové nohavičky pre aktívnych
  • Seni Care – špeciálna starostlivosť o pokožku

prejsť na stránku značky

rozsah značky

zasieg.jpg

Naše výrobky sa predávajú vo viac ako 60 trhoch: v Európskej únii, v krajinách strednej a východnej Európy, v Afrike a na Ďalekom východe.