CitoNet

CitoNet

"odporúčame s čistým svedomím"

Servisné strediská CitoNet sa špecializujú na procesy sterilizácie, fungujú ako práčovňa a požičovňa chirurgických nástrojov, operačného oblečenia a posteľnej bielizne.

CitoNet je značka služieb poskytovaných v servisných strediskách CitoNet (CitoNet Service Centres), ktoré poskytujú služby pre zdravotnícke zariadenia – nemocnice, kliniky a lekárske praxe a taktiež aj pre kozmetické salóny. Už viac ako 10 rokov tak CitoNet pomáha zákazníkom implementovať inovatívne riešenia na trhu chirurgických nástrojov a bielizne.

história značky

citonet_2001.jpg
2001
Prvé centrum

TZMO SA začína ponúkať sterilizačné služby pod značkou CitoNet. Prvé centrá sterilizácie boli otvorené v Lodži a v nasledujúcich rokoch v Bydgoszczi, Krakove (2004) a v Štetíne (2006).

citonet_2008.jpg
2008
Práčovňa

Pod reťazcami CitoNet (sterilizačné služby) je otvorená prvá práčovňa v Bydgoszczi a ďalšia o rok neskôr v Lodži. Ponuka je zameraná na zdravotnícke, reštauračné a hotelové trhy.

citonet_2011.jpg
2011
Pomerania

Po otvorení novej práčovne v meste Zabagnnie sú CitoNet služby k dispozícii aj v oblasti Pomerania.

2016.png
2016
Otvorenie CitoNet Varšava
Je to už šiesta pobočka Centra služieb v Poľsku, ktorá poskytuje moderné služby outsourcingu prania a tvorby neštandardných sterilných balíčkov, súprav zdravotníckych pomôcok určených na konkrétne zdravotnícke postupy. V súčasnosti má skupina TZMO svoje centrá služieb CitoNet v Bydgoszczi, Štetíne, Krakove, Lodži, Zabagne a vo Varšave.

prejsť na stránku značky

rozsah značky

zasieg.jpg

Naše výrobky sa predávajú vo viac ako 60 trhoch: v Európskej únii, v krajinách strednej a východnej Európy, v Afrike a na Ďalekom východe.