Long-Term Care Centre Seni NZOZ

Long-Term Care Centre Seni NZOZ

"dokonalá starostlivosť"

Profesionálna domáca starostlivosť a rodinné poradenstvo.

Centrum pomáha ľuďom, ktorí sú mentálne alebo telesne postihnutí, seniorom, nesebestačným, alebo osamelým. Poskytuje im odbornú starostlivosť a pomoc ktorú im zabezpečujú zdravotné sestry, lekári, rehabilitační lekári, psychoterapeuti a terapeuti. Ponuka starostlivosti a pomoci je veľmi široká a prispôsobená potrebám pacientov. Personál pomáha ľuďom úplne závislých na pomoci iných, ležiacich, neustále potrebujúcich zdravotnú starostlivosť a stále ešte aktívnych, ktorí potrebujú len spoločnosť či pomoc pri každodenných povinnostiach.

história značky

seni_nzoz_2010.jpg
2010
Začiatok
Vzniká Centrum dlhodobej starostlivosti Seni ako reakcia na potreby rodín odkázaných osôb, ktoré nie sú schopné zabezpečiť im odbornú opateru, potrebujú odpočinok alebo pomoc v mimoriadnej situácii
seni_nzoz_2010.jpg
2010
Centrum

Stredisko pomáha rodinám s príslušníkmi ktorí sú závislí od pomoci zdravotníckych inštitúcií - ktorí nie sú schopní postarať sa sami o seba. Centrum je pomocnou rukou tiež pre tých, ktorí sa starajú o svojich blízkych doma, ale potrebujú si odpočinúť a odpútať sa od narastajúcich povinností.

prejsť na stránku značky

rozsah značky

zasieg.jpg

Naše výrobky sa predávajú vo viac ako 60 trhoch: v Európskej únii, v krajinách strednej a východnej Európy, v Afrike a na Ďalekom východe.