No 1
brandViewProd
no1_1.jpg
no1_2.jpg

No 1

"pre domov a rodinu"

Papierové výrobky pre domácnosť.

Pod značkou Bella No1 ponúkame širokú škálu praktických a moderných hygienických produktov pre celú rodinu. Výrobky sú vyrobené z jemného hodvábneho papiera a z papiera triedeného. Sortiment Bella No1 zahŕňa jemné vreckovky, papierové obrúsky v 6 farbách , savé papierové utierky a toaletný papier Karo.

história značky

papier_1995_1.jpg
1995
Začiatok značky No1

Začína sa výroba produktov z papiera pod značkou Bella No1. V ponuke sú hygienické vreckovky v boxoch a v štandardných baleniach po 10ks. V roku 1996 sa hygienické vreckovky Bella No1 stali jedným z najpopulárnejších výrobkov  značky Bella No1.

papier_1996_1.jpg
1996
Bella No1 Karo

Rozšírila sa ponuka o mäkký a jemný toaletný papier Bella No1 Karo. Čoskoro sa k sortimentu pridali aj kuchynské utierky Karo.

papier_1997_1.jpg
1997
Značka Bella No1

Pokračujúci rozvoj ponuky mal za následok uvedenie nových výrobkov - toaletného papiera a kuchynských utierok - pod značkou Bella No1. Vysoká kvalita výrobkov si získala dôveru zákazníkov.

papier_2003_1.jpg
2003
Cestovné balenia obrúskov a obrúsky na čistenie skiel okuliarov

Začala sa výroba Bella turistických balení obrúskov a obrúskov na čistenie skiel okuliarov. Sú veľmi praktické na používanie v práci alebo na cestách.

papier_2005_1.jpg
2005
Špeciálne pre deti - vreckovky Happy

Našim najmenším zákazníkom ponúkame vreckovky Bella Baby Happy v baleniach s farebnou grafiku zvieratiek, ktoré stimulujú detskú fantáziu.

papier_2010_1.jpg
2010
Nové balenia

Obaly výrobkov Bella No1 a Bella Baby Happy sú inovované. Nové atraktívne dizajny obalov v rôznych veľkostiach ulahodia aj tým najnáročnejším zákazníkom.

no1.png
2015
Uvedenie 4-vrstvových papierových vreckoviek
Ponuka papierových výrobkov je rozšírená o štvorvrstvové hygienické vreckovky. Obaly majú moderný dizajn a sú dostupné vo forme malých vreckoviek a veľkých balení vyťahovacích vreckoviek.

naša ponuka

  • No1 – vreckovky a papierové obrúsky
  • Karo – toaletný papier a papierové utierky

rozsah značky

zasieg.jpg

Naše výrobky sa predávajú vo viac ako 60 trhoch: v Európskej únii, v krajinách strednej a východnej Európy, v Afrike a na Ďalekom východe.